RadyoSatinal &TepeHosting Bireysel

Kaliteli Hizmeti. Profeseneller Sunar .

Biz Kimiz?

2015 yılında kurulan TepeHosting Network Solutions, 2014 yılından itibaren "anında kurulum", "online türkçe kontrol paneli", "uluslararası alan adı kaydı" gibi başlıklı hizmetlerimizle web hosting sektörüne adım attık. Şimdiyse Türkiye'nin ilk cloud hosting platformunu işletmenin gururunu yaşıyoruz.

Bügün TepeHosting Network Solutions, TepeHosting.com markası altında Türkiye'nin en büyük web hosting firmasıdır.Merkez/Trabzon Merkezli ofis ve veri merkezimizde onikiden fazla çalışanımız, dünya standartlarında Tier 2+ veri merkezimiz ve 10 yılı aşan tecrübemizle yetmiş binbeşyüz'den fazla müşterimize hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimizi Alan adı servisleri, web Hosting, sunucu kiralama ve barındırma, Güvenlik çözümleri ve müşteri destek servisleri başlıklarında gruplayabiliriz. 

Müşteri Destek Servislerimiz ve buna bağlı olarak müşterilerimizin memnuniyeti en yüksek önemi verdiğimiz konudur. Ülkemizdeki tüm diğer firma ya da kurumlardan farklı olarak ilk iletişiminizde çözüme ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Her müşterimiz için ayrı ayrı tahsis ettiğimiz müşteri destek uzmanlarımız tüm sorunlarınız için ilk temasınızda çözüm üretebilmeleri için seçilmiş ve yetiştirilmişlerdir. 

Ayrıca servis altyapımızda kullandığımız yazılımların birçoğunu firma bünyesinde geliştirmekteyiz. Buda TepeHosting Network Solutions ülkemizdeki diğer servis sağlayıcılardan ayıran en önemli özelliktir. 

RadyoSatinal & TepeHosting SİZE NELER SUNAR?

Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan ("domain") kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini ("Linux & Windows hosting") ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti ("SLA: Service Level Aggrement") kapsamındadır.

  • Yer Sağlayıcı Belge Sahibi: SAMET YILMAZ YENİCUMA MAH. SU BOYU SOKAK NO 13KAT2 MERKEZ TRABZON FELEFON: 0850 303 98 83 FAX :0850 303 98 83 WEB www.tepehosting.com & www.radyosatinal.com

KİMLERLE ÇALIŞTIK?